TR  |  EN
×
 ANA SAYFA  HAKKIMIZDA  ÜRÜNLERİMİZ  TEKNOLOJİ  HABERLER  BELGELERİMİZ  İLETİŞİM
  +90 352 321 15 01
HAKKIMIZDA
Pet Şişe Geri dönüşüm markamız  Escopet flake, Mekik Halı A.Ş. bünyesinde Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde 2008 yılından beri A+ kalitede aylık 1200 ton pet flake ( Pet Çapağı )  üretimi  yapmaktadır. Pet film- levha , polyester çember ve polyester elyaf ham maddesi olarak kullanılan pet flake üretimimiz son teknoloji makinalar kullanılarak en üst kalitede üretilmektedir.

Ürünlerimizin kalitesini sağlamak için temiz ve güvenilir kaynaklardan sadece kaliteli hammadde kullanılmaktadır. PET flake, kalite kontrolörlerinin gözetimi altında yüksek kaliteli malzemeler ve en yeni teknoloji kullanılarak üretilmektedir. Yüksek kalitede üretilen pet flakesler  ambalaj, tekstil elyafı, termoform için film levha ve kapları ve  polyester çember  üretimi için kullanılır.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz müşterilerimizin talep ettiği standartlarını karşılamaktır; onlara bilgi ve uzmanlığımızı kullanarak  onların ihtiyaçlarını karşılamak için en kaliteli yenilikçi ürün ve hizmetleri sunmak.

Anında ve gelecekteki ihtiyaçlarımızın yeryüzünün yaşam sistemlerini koruyacak şekilde karşılandığı bir dünyaya katkıda bulunmak.

Göle
Escopet flake bir kuruluşudur.
Organize Sanayi Bölgesi 24. Cadde No: 18 38070 Kayseri / Türkiye
Tel: +90 352 321 15 01   Fax: +90 352 321 15 04